HAKKIMIZDA

Kurumsal

Kalitenin sırrı malzeme ve işçilikte...
 
Toplamda 10 senelik deneyim ve tecrübeye ulaşmamıza vesile olan müşterilerimiz, tercih sebebini sorulduğunda hep aynı yanıtı verdi. " Malzemedeki kalite farkı ve muntazam işçilik "
 
Aslına bakarsanız haksız sayılmazlar. Sektördeki tüm kombi yetkili servisleri aynı mantık ve çerçevede hareket ederken, merdiven altı diye adlandırdığımız bazı şirket veya firmalar bu düsturun dışında kalarak, müşteri yoksunluğu ve mesleki istikrar sağlayamamaktadırlar. Oysa ki her gidilen servis adresinde sıfır malzeme ile birlikte özverili bir çalışma sergilenmiş olsa, ileri de yaşanabilecek sorunların tümünde yine aranacak adres olunacaktır. Lakin günümüzde bu usullerin dışında kalınarak tek seferlik uygulamalar yerini almıştır. Bunun nedeni çok açıktır. Müşterinin ikinci kez o noktayı araması göz ardı edilir ve ilk seferde ne alırsam kardır mantığı ile bakılır.
 
Takdir edersiniz ki bu yöntem problemlerin çözümünde izlenecek en kötü yoldur. Bu şekilde izlenecek çalışma stratejileri işteki istikrar ve müşteri kayıplarına neden olur. En nihayetinde de çok kısa bir zaman ardından ilgili servis noktası uzun süreli bir istirahat dönemine geçiş yapar. Oysa ki ilgili noktaya en kaliteli malzeme ve işçilik uygulanmış olsa; Müşterinin 2. problemde tercihi mutlak sizden yana olacaktır. Bu sayede sektörel kalite farklarının yanında, müşterinin size olan bakış açısı ve olgularında derin bir intizam ve çizgi oluşmuş olur. Bu bağlamda bahsedildiği üzere takip edilmesi gereken çizgi açıktır. Bu durumda müşteriye düşen bazı görevlerde var elbetteki. Müşteri gelen servisin tüm belgelerini kontrol etmeli ve sadece yetkili servisten emin olduğu noktalar ile çalışmalıdır. Konu detayları için blog kısmı ve makalelerimizi takip edebilirsiniz.


 

Ariston Yetkili Servis

İstanbulun çeşitli bölgelerinde hizmet veren ariston yetkili servis olarak müşteri memnuniy..

Ariston Yetkili Servis

Ariston Yetkili Servis

Bakım Hizmeti

Hizmet bölgelerimiz avrupa yakasının tümü olarak ariston yetkili kombi servis adı altında ..

Bakım Hizmeti

Bakım Hizmeti

Ariston Kombi Servisi

ariston yetkili kombi servisi aradığını her yerde yanınızda. Bir telefon kadar uzak olduğu..

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi